• Follow us on
  • rss

Zespół TWIST zapewnia oprawę muzyczną wszelkich uroczystości i imprez – wesel, bali, bankietów, studniówek, koncertów plenerowych itp. Naszym podstawowym zadaniem jest możliwie najlepsza gra i śpiew podczas imprez które obsługujemy. Oprócz tego przykładamy starań do obsługi konferansjersko-wodzirejskiej, gdyż wiemy, że odpowiednia atmosfera jest gwarantem sukcesu każdego wydarzenia.

Nasz repertuar to głównie muzyka taneczna. Znane przeboje i ciekawe kompozycje polskich wykonawców. Są to piosenki dla każdego pokolenia, od lat 70-tych po współczesne hity. Jest też sporo miejsca na zagraniczną muzykę taneczną w różnym stylu. Na życzenie uzupełniamy repertuar o standardy jazzowe i muzykę disco polo. Przykładowe filmy z naszym wykonaniem rozmaitych utworów znajdują się na naszej stronie www oraz w serwisie youtube.pl. Repertuar dobrany jest dla wokalistki i wokalisty. Prowadzimy także „biesiadę przy stole” angażując gości do śpiewania i wspólnej zabawy.

Jeśli jest to utwór, który znajduje się w naszym repertuarze lub jest możliwy do wykonania w naszej instrumentacji – nie ma przeszkód, możemy go przygotować. Istnieje oczywiście możliwość odtworzenia pliku mp3.

W naszych stronach przyjęło się, że zespół otrzymuje to co goście, jednak nie jest to obligatoryjne. Oczekujemy dwóch ciepłych posiłków oraz napojów (kawa, herbata, soki itp.). Ponieważ naszą prace wykonujemy profesjonalnie – nie pijemy alkoholu. W kwestii technicznej – potrzebujemy dostępu do prądu. Ważne jest także miejsce dla zespołu i takie ustawienie, aby był ustawiony frontalnie do publiczności/parkietu. Dodatkowym udogodnieniem byłoby specjalne miejsce/pokój gdzie możemy się przebrać i zostawić opakowania transportowe. W przypadku dużych koncertów plenerowych warunki techniczne omawiamy bezpośrednio z akustykiem i organizatorami.

Zespół gra w składzie czteroosobowym lub pięcioosobowym : wokalistka, wokalista – gitarzysta, saksofonista, klawiszowiec i w zależności od wybranej opcji perkusista. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz profesjonalne instrumenty muzyczne.

Tak, pod warunkiem, że miejsce wyprowadzeń nie znajduje się daleko od miejsca imprezy. Wyprowadzenia gramy w składzie : akordeon i saksofon.

Prowadzimy zabawy, konkursy, które wprowadzają wesołą atmosferę, angażują znaczną ilość gości. Dokładamy starań by zabawy proponowane przez nas nie były żenujące lub nie wprawiały nikogo w zakłopotanie. Preferujemy tańce i zabawy integracyjne. Korzystamy również z rekwizytów – kapelusze, peruki itp. Do naszych zadań należy także prowadzenie tradycyjnych elementów wesel np. oczepiny, przywitanie gości, podziękowanie rodzicom. Mamy także kilka propozycji dla najmłodszych z wykorzystaniem chusty 'Klanza’.

Tak, przed imprezą potrzebna jest zaliczka w wysokości około 10 % wartości umowy. Wpłata zaliczki jest gwarancją rezerwacji terminu. Zaliczka jest bezzwrotna.

Usługa powinna być rozliczona w gotówce, w dniu imprezy. W przypadku wesel – najlepiej jest zrobić to jeszcze przed północą.

Tak, jeden z naszych muzyków pracuje także jako DJ. Taka współpraca doskonale sprawdza się w przypadku wesel i studniówek.

Wszystkie nagrania umieszczone na naszej stronie internetowej dokonane zostały „na żywo”. Istnieje także możliwość posłuchania nas podczas obsługiwanych przez nas uroczystości, po uprzednim ustaleniu.

Tak prowadzimy wesela z wykorzystaniem języka angielskiego, czeskiego i niemieckiego. Nie mówimy biegle w tych językach, jednak na tyle dobrze, że możemy z powodzeniem komunikować się z gośćmi i przetłumaczyć kluczowe informacje. Prowadziliśmy także wesela polsko-włoskie, polsko-hiszpańskie czy polsko-norweskie.

Scroll to Top
F