• Follow us on
  • rss

WESELA

Wspaniały dzień – początek wspólnego życia wymaga wyjątkowej oprawy. Dołożymy starań aby ten dzień na zawsze kojarzył się z miłością i doskonałą zabawą ! Zespół TWIST zadba o atmosferę, poderwie gości do tańca i zagra muzykę, która spodoba się każdemu. Wspólne tańce i zabawy integracyjne to nasza specjalność, gdyż jeden z naszych muzyków jest wodzirejem! W naszej pracy wykorzystujemy kapelusze, peruki i inne niespodzianki które dodadzą humoru i połączą w rytm muzyki dwie rodziny. Profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie oraz muzyka „na żywo” to gwarancja udanego wieczoru. Każde wesele dokładnie omawiamy i przygotowujemy wg. indywidualnych potrzeb tak, aby para młodych czuła się swobodnie. Z powodzeniem prowadzimy także wesela bezalkoholowe.

Zadzwoń albo napisz do nas aby otrzymać szczegółową ofertę:

IMPREZY FIRMOWE, GALE, BANKIETY

Różnego rodzaju bale, studniówki, przyjęcia tematyczne oraz uroczystości to dla nas frajda ! Profesjonalnie poprowadzimy te wydarzenia, zarówno dla dużych grup (imprezy firmowe itp.) jak i kameralne. Muzyka, taniec, umiejętności konferansjerskie i świetny kontakt z publicznością to gwarancja dobrej zabawy. Każdą imprezę traktujemy indywidualnie. Repertuar dobieramy zawsze do charakteru imprezy i obecnych na niej gości. Oczywiście zawsze przywozimy swoje nagłośnienie i oświetlenie, aby organizatorzy nie ponosili dodatkowych kosztów. Proponujemy także instrumentalną oprawę bankietów w jazzującym nastroju.

KONCERTY

Posiadamy spore doświadczenie w graniu i prowadzeniu koncertów plenerowych, wydarzeń publicznych, a także religijnych. Różnorodna muzyka, zwarte wypowiedzi, interakcje z publicznością, nienaganna prezencja i umiejętność improwizowania to nasze atuty. Każde wydarzenie personalizujemy wg. wskazań i oczekiwań organizatorów. Ponad to oferujemy pomoc w organizowaniu festynów przy szkołach, placówkach kulturalnych, parafiach itp. poprzez kompleksową obsługę (nagłośnienie, oświetlenie, obsługa muzyczna, wodzirejska i konferansjerska).

Scroll to Top
F